Back to Top

U nas wypoczniesz i nabierzesz sił

 
 
 

Galeria

Prezentujemy Państwu fotografie naszego ośrodka wypoczynkowego, które ukazują nasze domki, plac zabaw, staw rybny, kort tenisowy, wędzarnię. Winiarz powiększa swoją ofertę. W tym roku powstał kort tenisowy umożliwiający gościom na rozgrywanie spotkań towarzyskich, lub trening i rozwijanie umiejętności. Do dyspozycji gości mamy dziewięć domków z podwójnego bala.

Zespół drewnianych domków z bala znajduje się 1,5 km. od centrum miasteczka Ryn nad Jeziorem Ołów. Wychodząc z naszego ośrodka, skręcamy w prawo i idąc ocienioną aleją dochodzimy do cichego brzegu jeziora. Cudowna tafla wody, ptaki i otaczająca nas połać lasu to wyśmienita terapia dla Państwa zmysłów i psychiki.

Jeśli natomiast udamy się do uroczego miasteczka Ryn, znajdziemy piaszczystą plażę i miejskie kąpielisko, bardzo zadbane z pięknymi pomostami i drabinkami pozwalającymi na swobodne zanurzenie się w jeziorze i wygodne wyjście na pomost.

Majestatyczny zamek oferuje pyszności w sali restauracyjnej, są tu dania obiadowe, słodkości do kawy i herbaty, no i ten klimat starych sal zamkowych.

Pensjonacik „Oliwia”, jest budynkiem murowanym, leżącym w miasteczku Ryn nad Jeziorem Ryńskim u podnóża zamku krzyżackiego.